tr

Felahiye Evden Eve Nakliyat

688

Felahiye Evden Eve Nakliyat

Dünyadaki en zor işlerden biri taşınmaktır. Düşünmeniz gereken çok fazla şey vardır. Ucuz ve güvenilir nakliye bulmak çok zordur. Felahiye içerisinde bir evden başka bir eve de taşınsanız ya da Kayseri’den başka bir şehre de taşınıyor olsanız ucuz ve güvenilir nakliye firmasını bulup eşyalarınızı teslim etmek çok önemlidir. Özellikle Felahiye evden eve nakliyat aradığınız zaman size oldukça uygun fiyatlar veren firmalar bulabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz konular vardır. Örneğin; eşyalarınızı paketliyorlar mı yoksa hiç bir önlem almadan taşıyorlar mı? Dikkatli davranmaları için uyardığınızda sizi azarlıyorlar mi yoksa sizin bile düşünmediğiniz ayrıntıları düşünüp âdeta kendi eşyalarını taşıyor gibi dikkatliler mi? Evinizi, iş yerinizi yada tek bir eşyanızı taşıyacak da olsanız ayrıntılar çok önemlidir. Bütün detayları nakliye firmasıyla tek tek konuşmanız gerekir.

Felahiye Ev Taşıma

Şehirler arası taşınmak ise çok daha meşakkatlidir. Eşyalarınızın güvenliğini hem zarar görmemeleri açısından hem de kaybolmamaları açısından düşünmeniz gerekir. Maddi manevî güvenmek için size hiçbir teminat vermeyen firmalara güvenmek asla kolay değildir. Sizden eşyalarınızı alırlar hatta çoğu zaman paranızı da alırlar ve garanti vermezler. Özellikle oraya tayin amaçlı gittiyseniz sizin için güvenilir olması kadar ucuz da olması önemli olacaktır. Günümüzde ilçelerde uygun nakliye bulmak oldukça zordur. Nakliye şirketleri sizi âdeta ucuz ya da güvenilir olanı seçmeye zorlamaktadır. Oysa taşınmada ikisi de çok önemlidir.

Felahiye ev taşıma sırasında eşyalarınızın sağlamlığı sizin için ne kadar önemliyse size güven verilmesi o kadar önemlidir. Ancak nakliye firmaları genelde sizden taşıma işini alana kadar tam verdikleri güvenceyi iş esnasında göstermezler. Böyle bir olumsuzluk yaşamak sinirleri bozar ve stresi arttırır. Halbuki güven vermek kadar göstermek de önemlidir. Siz bu güveni almak için maddi olarak harcamayı göze alsanız da uygun fiyatlı nakliye bulmak da istersiniz. Ev taşımacılığından farklı olarak iş yeri ya da ofis taşınmasında detaylar çok daha fazla önemlidir çünkü sizlerin ekmek kapınız; maddi kazanç sağladığınız yerdir. Tek bir dosyanın dâhi kaybolması sizi ciddi anlamda kayba uğratabilir. Bu yüzden iş yeri yada ofisinizi taşırken kesinlikle bu işin ciddiyetinin farkında olan profesyonel bir nakliye firması ile çalışmanız gerekir.

Felahiye Asansörlü Nakliyat

Nakliye firmalarında günümüzde binaların yüksek katlı olmasından dolayı teknoloji çok önemli hale gelmiştir. Örneğin 10. Katta bir dairede oturacaksanız nakliye firmasının asansörlü olması önemlidir çünkü 10. kata kimse elinde sırtında eşya ile çıkamaz. Bunu ne vicdan kabul eder ne de insan gücü buna yeter. Felahiye asansörlü nakliyat eşya taşınmasını kolaylaştıracak bir teknolojidir. Çok kısa sürede, az insan gücüyle bütün eşyalarınızın taşınmasını sağlar.

Felahiye’de nakliye arıyorsanız ya da Felahiye’ye gidecek nakliye arıyorsanız bütün bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın tek tek sarılması, zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi, dolaplarınızın vida vs. gibi küçük parçaları kaybolmadan birbirinden ayrılması, istemeden herhangi bir eşyaya zarar verildiyse suçu kabul ederek telafi yoluna girmesi evinizden taşınırken önemlidir.

Felahiye ev taşıma sonrasında yeni evinize gittiğinizde ise eşyaların tek tek açılması, paketlerin düzgünce açılarak yerleştirilmesi, sökülerek ayrılan tüm dolapların yeniden uygun şekilde bir araya getirilmesi ve telafi edilen eşyaların kullanıma uygun olarak teslim edilmesi dikkat etmeniz gereken noktalardır. Özellikle kırılacak eşyaların düzgün ve kırılmadan taşınmış olmasını kontrol etmelisiniz.

Felahiye Şehir İçi Nakliyat

Çağımızın teknoloji çağı olduğu düşünüldüğünde birçok bilgiyi saklamak yersiz ve boşa bir uğraştır. İnternete girdiğinizde rahatlıkla ulaşabileceğiniz şikayet sitelerinde yer alan şikayetlere baktığınız zaman nakliye işinin ne kadar zorlayıcı, stresli bir iş olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Genel olarak bahsedersek yaşanılan sıkıntılar anlaşılan ücretten daha fazlasını iş başında talep etme ve hatta fazla ücret alamazsa eşyaları boşaltmamakla tehdit etmek, asansör kullanımını ekstra ücrete bağlamak, dolapların sökülüp takılmasında yaşanılan aksilikler ve eşyaların aşırı zarar görmesi var. Bunların dışında eşyası başka insanların eşyaları ile birleştirildiğini kendi eşyaları kaybolunca ya da farklı eşyalar evine gelince öğrenen insanlar var. Bu insanlar pişmanlıklarını, şikayetlerini bildiriyorlar ancak firma yaptığı işin arkasında durmayınca maalesef elleri boş dönüyorlar. Kayseri evden eve nakliyat konusunda sıkıntı yaşamamak için nakliye ayrıntılarına dikkat etmeli ve sözleşmeli anlaşma yapmalısınız. Felahiye şehir içi nakliyat yapılırken kısa mesafe diye düşünmemeli, eşyalarınızın düzgün şekilde sarılıp taşıdığından emin olmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?