tr

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Anasayfa » Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliye meseleleriniz olduğu zaman size taşıma için bir müddet veririz ve bu zaman diliminde taşıma işleriniz bitmiş olur. Şehirler arası taşımacılıkta kurumumuzun profesyonelliğini için sayılamayacak kadar çok opsiyonunuz var. Taşınacak eşyalarınızın özelliği büyüklüğü ne şekilde olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz. Firma olarak şunu çok iyi biliyoruz ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliye firmaları birbirinin aynısı değildir, biz sizin kişisel ihtiyaçlarına en değerli yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir. Bir şehirden diğer bir şehre evden eve nakliyat işlerinizi özverili bir şekilde uygulamaya adayız .

Uzun yıllar boyunca bu bölümde olan kurumumuzun şehirler arası evden eve nakliyat sorunlarınıza kadar her çeşit çalışmayı gerçekleştirecektir. Onca ürünün bir yerden başka bir yere götürülmesi oldukça zahmetlidir. Bütün bu taşıma işlerinin uzman ekibimiz tarafınca planlanması gerekmektedir. Aksi takdirde nakliye işlemi hem oldukça fazla zamanınız harcanacak hem de birçok önemli eşya nakliyat esnasında kırılacaktır. Özellikle şehirler arası nakliyeler de eşyalarınızı şehirden şehre taşıma sırasında birden fazla mesele ile uğraşabilirsiniz. Taşıma hizmetini gerçekleştiren tecrübeli bir ekibin olmadığı için eşyalarınızın akıbetinin oldukça fazla tehlikede olduğu açıkça görülmektedir.

Eşyaların dikkatli paketlenmemesi ve nakliyat kamyonuna profesyonel bir şekilde yüklenmemesi halinde kırılma ve dökülme ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bizim için sıkıntı yaratacaktır. Bundan ötürü nakliyat noktasında uzman bir yardım almak gerekmektedir. Malzemelerinizin en dikkatli bir tarzda ve hiçbir zarar görmeden bir yerden başka bir yere taşınabilmesi için şirket olarak hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızın mevcut yerden yüklenip taşınmasından istenilen yere götürülmesine ve yerleştirilmesine kadar ki evrelerde aktif olarak rol alan firmamız müşterilerimiz için uzman bir hizmet sunabilmekten ötürü büyük kıvanç duyar.

Deneyimli ekibimiz taşınma işlemi sona erene kadar size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Kayseri Şehirlerarası Taşımacılık

Günümüzde eğitim, sağlık, iş gibi nedenlerle başka şehirlere taşınmak durumunda kalabiliyoruz. Ev, iş yerleri, bürolar veya depo malzemelerinizi faklı bir şehre taşımak isteyebilirsiniz. Kayseri Çağdaş Nakliyat firmamız Kayseri şehirlerarası nakliyat sürecinin her aşamasında sizlere yardımcı olmaktadır. Dayanıklı araçlarımız ve uzman ekibimiz ile taşınmak istediğiniz şehirden eşyalarınızı alıp yeni adresinize nakliyesini sağlıyoruz. Eşyalarınız adedine ve büyüklüğüne uygun nakliye araçlarımız ile adresinize gelerek demontaj ve ambalajlama işleminiz yapılır. 

Kırılmayı veya hasarı engellemek için balonlu naylonlarla ambalajladıktan sonra eşyalarınız nakliye aracına yüklenir ve yeni şehrinizin yeni adresine doğru yola çıkar. Yeni adresinize gelen aracın indirilmesi ve evinize taşınma işlemi yapılır. Bu işlemler bittikten sonra eşyalarınızı istediğiniz odaya yerleştirilir ve montaj işlemleri yapılır. Firma ile iletişime geçerek eşyalarınızın adedini, büyüklüğünü bildirmeniz çok önemli bir husustur. Ayrıca eşyaların alınıp taşınacağı dairelerin kaçıncı katta olduğu ve eşyaların gideceği evin şehir içindeki konumunu doğru bildirmeniz gerekmektedir. 

Doğru bilgiler hem sizin hem de firmanın yapacağı işlemler için oldukça önemlidir. Çünkü telefonda verilen bilgilerle nakliye için gelen elemanların karşılaştığı durum aynı olmayınca bir takım problemler yaşanmaktadır. Bu durum müşteri memnuniyetini de etkilemektedir. Daha sağlıklı bilgiler almak için firmanın eksper hizmetinden faydalanabilmeniz mümkündür. Firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kayseri Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Nakliye işlemi yapılmadan önce merak edilen sorulardan birisi de Kayseri şehirlerarası nakliyat fiyatlarının ne kadar olduğu ve maliyetinin nasıl hesaplandığıdır. Şehir içi taşımalarda fiyat belirlenirken işçilik daha çok etkiliyken, Kayseri şehirlerarası nakliyat fiyatlarını belirleyen işçiliğe ek olarak gidilecek mesafe ve araca alınacak yakıttır. Şehir içi mesafeler kıs olduğundan dolayı yakıt ücreti maliyetin çok cüzi bir miktarını oluşturur. Ancak şehirlerarası nakliye işlemi yakın bir şehir olsa dahi yakıt ücreti eklendiği için artmaktadır. 

Gidilecek mesafenin uzunluğu hesaplanır ve eşyalarınız adedine göre yapılacak ambalajlama, nakliye aracının büyüklüğü ve işçilik hesaplanarak tam ve net fiyat verilecektir. Kayseri Çağdaş Nakliyat bu konuda hassas davranmakta ve sizlere doğru fiyatları vermek için uğraşmaktadır. Fiyat garantisi için dilerseniz sözleşme yapabilirsiniz.

Kayseri Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehir içi nakliye firmalarını ararken eşyalarımızın hasar görmemesi için titiz ve güvenilir firmaları ararız. Kısa mesafe de bile tecrübeli bir ekip tarafından taşınmadığında eşyalarımız zarar görür ve kırılabilirler. Şehirlerarası mesafe çok daha uzun olduğundan firma seçimini doğru yapmamız çok önemlidir. Tecrübesiz yapılan Kayseri şehirlerarası nakliyat işlemlerinde yolda eşyalarımızın başına ne geleceği hiç belli olmamaktadır. 

Nakliye aracına uzman bir ekip tarafından sabit ve boşluksuz yerleştirilmesi gerekir. Bu nedenle şehirlerarası nakliyede mutlaka sigorta sözleşmesi yapmalısınız. İyi bir firma siz başta talep etmeseniz dahi tecrübesine güvenerek eşyalarınıza sigorta yapacaktır. Kayseri Çağdaş Nakliyat iki tarafında mağdur olmaması için eşyalarınızı güvence altına almaktadır. 

Kayseri Şehirlerarası Taşıma

Taşınmaya karar verdiğinizde alanında öncü ve yenilikçi firmaların arayışına gireriz. Her gün gelişen ihtiyaçlarımıza karşılık nakliye firmalarının da kendini geliştirmesi oldukça önemlidir. Son dönemlerde en son tercih edilen taşıma sistemi asansörlü taşıma sistemidir. 

Eşyaların hasar almasını makine gücü ile minimum düzeye indirdiği için büyük kolaylıklar sağlar. Bu sistem şehir içi nakliyat da olduğu gibi Kayseri şehirlerarası nakliyat için de kullanılabilen bir sitemdir. Kayseri Çağdaş Nakliyat bu yenilikçi taşıma sistemlerini şehirlerarası taşımada da kullanmaktadır. Bulunduğunuz şehir dışına taşınmak yeterince zor ve zahmetli bir işken, eşyaların araca indirilmesi ve eve çıkarılması gibi uzun süren işlemleri asansörlü sistemle daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. 

 

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?