tr

Müşteri Yorumları

11.476

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün profesyonel nakliyat şirketleri arasında yer alan firmamız Hakkındaki düşünce, yorum ve önerilerinizi bu sayfa üzerinden Halka açık bir şekilde paylaşabilirsiniz. Çağdaş Nakliyat olarak sizlerin düşüncelerine her zaman önem veriyoruz.

Düşünceleriniz, Bizim için oldukça Kıymetlidir…

Ziyaretçi Yorumları (101)
 1. İhsan Yıldırım dedi ki:

  Geçtiğimiz günlerde Kayseri içindeki taşınma işimiz için Çağdaş nakliyat firmasıyla anlaştık. Telefonla görüştüğümüzde çok samimi davrandılar. Taşınmak için belirlediğimiz günde adresimize yeterli sayıda personelle geldiler. Ambalajlama işlerinin yanı sıra montajlamaları da çok hızlı ve usta bir şekilde yaptılar. Hem güler yüzlü hem de becerikli personellerle çalışıyorlar. Tüm çağdaş nakliyat çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

 2. Zeynep Kocaman dedi ki:

  Kayseri’de yeni yapılan bir binanın yüksek dairesini satın aldık. Yüksek kat olduğu için profesyonel bir nakliyat firması arıyorduk. Çağdaş nakliyat ekibinin tecrübeli olduğunu ve asansörlü nakliyat yaptıklarını öğrendik. Taşınma günü hem bulunduğumuz evden hem de taşınacağımız eve asansörlü taşımacılık yaptılar. Gün boyunca olumsuzluk yaşamadan taşınmamızı sağladılar. Tüm çalışanları emeklerinden dolayı kutluyoruz.

 3. Nazlı Bingöl dedi ki:

  Evimizde kullandığımız elektronik ve değerli eşyaların sayısı fazla olduğu için taşınma işlerimizi gerçekleştirecek güvenli bir firmaya ihtiyaç duyuyorduk. Bir akrabamın tavsiyesi ile telefonla çağdaş nakliyat görevlilerine ulaştım. Nakliyat hizmetlerinde sigortalama yapabileceklerini belirttiler. Sigortalama sayesinde hem ben hem de ailem çok daha rahat bir süreç geçirdik. Bu uygulama ve güler yüzlü hizmet sebebiyle tüm şirkete teşekkür ediyorum.

 4. Hakan Yakışık dedi ki:

  Şehirlerarası taşınma işlerimde yardımcı oldukları için Çağdaş nakliyat ailesine teşekkür ediyorum. Hem telefonda görüştüğüm personel hem de taşınma işlerimizi yapan görevliler nazik ve samimi kişilerdi. Şehirlerarası taşınma sırasında tüm gelişmelerde telefon üzerinden bana ulaşım sağladılar. Yeni taşındığım şehirde mağdur olmadan eve yerleşmeme yardımcı oldular. Asansörlü nakliyat yapmalarının da çok avantajlı olduğunu söyleyebilirim.

 5. Raşit Çakır dedi ki:

  Kızlarım ve eşimle birlikte Kayseri’den farklı bir şehre taşınma kararı aldık. Bursa’ya eşyalarımızı taşıyacak firmalar arasında çağdaş taşımacılık firmasını beğendik. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir firma olduğunu duymuştum. Gerçekten de söylenildiği gibi sorun yaşamadan tüm eşyalarımızı taşıdılar. Güler yüzlü ve dürüst hizmetlerinden dolayı tüm personellere teşekkür ediyorum.

 6. akın deniz dedi ki:

  Yakın zamanda nakliyat hizmeti aldım. Gerçekten de memnun kaldığım için yazmayı istedim. Özellikle bizim eşyaları taşıyan ekibinize teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonra da her zaman sizi tavsiye edeceğim

 7. esra ılgaz dedi ki:

  Ev taşıtmak benim için şimdiye kadar hep sorun oldu! Daha öncede ev taşımadık değil, ama malesef hemen hepsinde sorun yaşadığımı söyleyebiliriz. bir ara sorun bende mi diye düşünmedim de değil. ama en son ev eşyalarınmızı siz taşıyınca fark etttim ki bu işi hakkıyla yapanlar da varmış. Teşekkürler, çağdaş nakliyat

 8. Uğur Eryaman dedi ki:

  Genelde bu tarz yorumlar yapma gereği duymam. Ama evimi taşırkenki özenli davranışınız ve kaliteli bir şekilde bu hizmeti sunmuş olmanız, neticesinde yazmasam olmazdı. Sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 9. Ali Osman Ünaldı dedi ki:

  Çağdaş nakliyata bizzat teşekkür etmek için yazıyorum. İlk kez eşyalarımı taşıdıktan sonra arandım. Herhangi bir sorun olup olmadığını sordular. Teşekkür ettim, şimdi de olumlu yorumu hak ettikleri için yazıyorum. Tebrik ederim mükemmel kalite

 10. Sennur Yılmaz dedi ki:

  Taşınmak zordur ama sizin gibi işinin uzmanı bir firmayla anlaşırsak, bu iş çok pratik bir şekilde tamamlanıyor. Bizzat kendim yaşadım gördüm. Hakan Yakışık’a katılıyorum. fiyat ve kalite konusunda da çok avantajlılar. Ben de tavsiye ediyorum

 11. Bilal Yıldız dedi ki:

  20 senedir Kayseri’de yaşıyoruz. Ailemle birlikte birçok kez taşınmamıza rağmen güzel bir nakliyat hizmeti alamamıştık. Bu sefer arkadaşlarımızın önerdiği Çağdaş nakliyatı tercih ettik. Aldığımız hizmetten sonra çok doğru bir karar verdiğimizin farkına vardık. Çok başarılı çalışanları var. Tüm hizmetler için teşekkür ediyoruz.

 12. Ece Baykan dedi ki:

  Memur olduğumuz için Kayseri’ye taşındık. Eşimle birlikte ikinci kez taşınma deneyimi yaşadık. İlk taşınmamıza göre çok daha güzel hizmet aldık. Eşim de ben de Çağdaş nakliyatın güzel hizmetinden memnun kaldık. Güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 13. Yağmur Songül dedi ki:

  İzmir’den Kayseri’ye taşınmamızı sağlayan Çağdaş ev taşımacılığı şirketine teşekkür ederiz. Sorun yaşamadan taşınmamızı sağladılar. Emeklerinden dolayı hepsini kutluyoruz.

 14. Emre Kara dedi ki:

  Kayseri’deki en başarılı nakliyat firmalarından biri olarak duyduğum çağdaş nakliyatı tebrik ederim. Telefonla ulaştığım andan itibaren tüm ihtiyaçlarımı karşıladılar. Uygun fiyatlarla hizmet vermelerinin yanı sıra çok güvenilir bir şirket. Kayseri içinde taşınacak olan arkadaşlara öneriyorum.

 15. Fatih Özbay dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Kayseri’den Gaziantep’e taşındık. Taşınmamızı gerçekleştiren Çağdaş nakliyata teşekkür ediyoruz. Kiraladığımız evde sorun çıktığı için eşyaları 1 hafta boyunca bekletmek zorunda kaldık. Çağdaş nakliyat eşyalarımızın depolanmasını da üstlendi. Tüm hizmetleri uygun fiyatlarla sundular. Teşekkür ediyoruz.

 16. Şahin Yılmaz dedi ki:

  Pandemi süresince korkarak taşındık ancak bütün elemanlar maskeli idi ve sağlıklarına çok dikkat ediyordu. Sorunsuz şekilde taşıma işlemimizi bitirdiler. Tavsiye edeceğim bir firma.

 17. Kamer Aydoğdu dedi ki:

  Kayseri’den Rize’ye taşınacaktık ve eşyalarımız eski ve ağır olduğundan iyi bir firma aradık dostların tavsiyesi üzerine tercih ettik ve o uzun mesafede bile eşyalarımıza zarar gelmemişti. Bu yüzden firmaya teşekkür ederim.

 18. Kulke Birinci dedi ki:

  Fethiye’ye taşınacaktık ve Çağdaş firmayla anlaştık eşyalarım azdı ve ona göre ücret tahsis ettiler. Bu durum için onlara çok teşekkür ederim.

 19. Olgunay Durmuş dedi ki:

  Evimizden memnun olmadığımız için Melikgazi de bir binaya taşındık. Çağdaş nakliyatın methini duyduk ve bizde çok memnun kaldık. Melikgazi ve çevresine taşınacaklar kesinlikle bu firmayı tercih edebilir.

 20. Türkan Müezzin dedi ki:

  Eşyalarım konusunda biraz hassasım ve bu durumu çalışanlara anlattım onlarda benim gözümün önünde eşyalarımı çok güzel paketlediklerinde bütün endişelerim sona erdi. Teşekkürler Çağdaş Taşıma.

 21. Buse Destan dedi ki:

  Öncelikli olarak kaliteli hizmetiniz için teşekkür etmek istiyorum. Geçen hafta eşyalarımı taşıyan arkadaşlar ilgililerdi. Kesinlikle tavsiye ederi.

 22. Cem narlıdere dedi ki:

  Her zaman sözlerinde duran bir firma olduğunuzu yazmak artık üzerime bir borç oldu. Geçen ilgili arkadaş hocam 3. Kez eşyanızı taşıyoruz. Artık bir yorum yazardınız dediği için yazma gereği hissettim. İlişkinize teşekkür ediyorum.

 23. Burak Elmas dedi ki:

  Özellikle Çağdaş Taşımacılığa teşekkürlerimi iletmek için yazıyorum. Sorunsuz bir hizmet. Ayrıca mobilyalarımın montajını yapan arkadaşlara da teşekkür ederim

 24. Hasan Öztürk dedi ki:

  Nakliyat işlemini profesyonel düzeyde yapabilen ender firmalardan birisisiniz. Bunu kimseye söylemem. Kıymetimi bilin. Bir dahaki tayin döneminde yine sizinleyim.

 25. Zeynep Vardarlı dedi ki:

  Yorum yazmasınız pek sevmem. Ama size özellikle yorum yapmak istedim. Neden mi? Nedeni çok açık. Çünkü gerçekten de kaliteli bir şekilde hizmet verdiniz. En azından bir yorumu fazlasıyla hak ettiniz. İlginize teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da sizi öneriyorum: )

 26. Emre Çetin dedi ki:

  İddia ediyorum Kayseri’deki en kaliteli nakliyat firması Çağdaş Nakliyat. Çünkü bu zamana kadar eşyalarımı kime taşıttıysam hem sorun yaşadım. İlk kez herhangi bir sorun yaşanmadan eşyalarım tam da istediğim zamanda ve istediğim gibi adresime ulaştı! Emeği geçenlere teşekkür ediyorum

 27. Çiğdem Polat dedi ki:

  Sorunsuz bir hizmet dersem az kalır. Eşyalarımın paketlenmesinde adresime teslim edilene kadarki geçen süre içerisinde tam da istediğim özelliklere sahip bir şekilde eşyalarım taşındı. İlk başta tereddütlerim yok değildi. Anca sonradan iyi ki sizi tercih etmişim dedim. Bizim eşyaları taşıyan ekibe özel selamlar

 28. Servet Dağ dedi ki:

  Çok memnun kaldım. Bunu belirtmek için yazdım. Kesinlikle kaliteli bir firma. ilk konuştuğumuz andan itibaren kalitelerini sürekli olarak konuşturdular. yetkilileri tebrik ediyorum

 29. Metin aslan dedi ki:

  Tabi ki bu yorumu fazlasıyla hak ettiniz. genelde memnun kaldığımı belirtmek için yazmam. Yani uğraşmak istemem. ancak çok memnun kaldığım için yazmak istedim. Bir dahaki taşınma işimizde de sizi mutlaka arayacağım. hatta tüm tanıdıklara da önereceğim.

 30. Ali Uzun dedi ki:

  Eşim ve iki küçük oğlumla birlikte Kayseri içinde taşınma kararı aldık. Eşimin iş değişikliğinden dolayı daha yakın bir konuma taşınacaktık. Eşyalarımızın paketlenmesini sağlam bir şekilde yaptıktan sonra araçlarına taşıdılar. Personellerin hepsiyle iyi anlaştık. Çağdaş nakliyat ailesine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 31. Bahri Zafer dedi ki:

  Yakın zamanda hizmet aldığımız Çağdaş nakliyattan çok memnun kaldığımız için yazmak istedim. Kayseri içi taşıma işini gerçekten profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığımım Çağdaş taşımacılığı ben de arkadaşlarıma önereceğim.

 32. Cihan Hakkı dedi ki:

  Uzun yıllardır çok kez ev taşıdığımızdan dolayı birçok sorun yaşamıştık. Bu alanda hizmet kalitesinin yüksek olması gerektiğini biliyoruz. Tavsiyelerden yola çıkarak Çağdaş nakliyata ulaştık. Şimdiye kadar aldığım en iyi hizmetlerden biri olarak gösterebilirim.

 33. Damla Göksoy dedi ki:

  Kayseri’de evden eve nakliyat firması ararken Çağdaş nakliyat firmasına denk geldim. Eşyalarımızın çok olmasından dolayı 4+1 eve taşınmaya karar verdik. Asansörlü nakliyat yaptığını öğrendiğimiz Çağdaş nakliyata başvurduk. Tüm hizmetleri dikkatli bir şekilde verdiler. Verdikleri hizmetlerden için teşekkür ediyoruz.

 34. Eslem Engin dedi ki:

  Kayseri’den Antalya’ya kadar hiçbir sorun yaşamadan taşınmamızı sağladılar. Eşyalarımı bu kadar iyi taşıyabileceklerini düşünmemiştim. Firmanın verdiği profesyonel hizmetlerden dolayı tebrik ediyorum. İletişim sağlamak istediğimiz aman kolay bir şekilde ulaşabildim. Şehirlerarası taşımacılık ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.

 35. Fahri Toprak dedi ki:

  Şehirlerarası nakliyat sürecini nasıl geçireceğimiz konusunda endişe içindeydik. Daha önce hiç taşınmadığımız için hangi firmayı tercih edebileceğimizi bilmiyorduk. Yakın bir arkadaşımın önerisiyle birlikte Çağdaş nakliyat firmasını tercih ettik. Fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra güvenli hizmet vermeleri sayesinde çok memnun kaldık.

 36. Gizem Çubuk dedi ki:

  Daha önce güvenilir olmayan firmalar ile çalıştığımız için çok sorun yaşamıştık. Bu sefer yeni evimize daha rahat taşınmak için Çağdaş nakliyatı tercih ettik. Tercihimiz için de pişman olmadık. Hem güler yüzlü hem de güvenilir bir şekilde çalıştıkları için teşekkür ediyoruz.

 37. Halil Akçıl dedi ki:

  Telefondan ulaştığım Çağdaş nakliyat firmasına hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ne söz verdilerse hepsini tuttular. Belirledikleri saatlerde gelerek montaj ve yerleştirme dahil tüm işlemleri yaptılar. Çok hızlı taşımacılık hizmetlerinden dolayı rahat bir taşınma süreci geçirmeme yardımcı oldular.

 38. Zihni Göksoy dedi ki:

  Çalışma hayatımdaki değişikliklerden dolayı farklı bir ilçeye taşınacaktım. Kayseri’de hizmet veren firmaları araştırdığımda Çağdaş nakliyat ile karşılaştım. Daha önce hizmet alan arkadaşların yorumlarının doğru olduğunu gördüm. Ben de güler yüzlü hizmet veren firmayı tavsiye ediyorum.

 39. Yasin Deniz dedi ki:

  Taşınma işi için telefonda anlaştığımız Çağdaş nakliyat çok başarılı bir şekilde hizmet verdi. Personellerin hepsinin tecrübeli ve bilgili olduğu belli oluyordu. Taşındıktan sonra eşyalarımızı kontrol ettiğimiz zaman herhangi bir sorun olmadığını gördük. Kayseri’de güvenilir firma arayan kişilere tavsiye ediyorum.

 40. AKİF dedi ki:

  Covid 19 salgını sırasında taşınacağım için endişem bir kat daha artmıştı. Ama Çağdaş Ev Ofis Taşımacılığı sayesinde tedbirli bir taşınma yaşadım. Personel gayet tedbirli ve işini iyi yapan personeldi.

 41. Abidin dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat ile evimizi taşıdık ve çok memnun kaldık. Eşyalarımızda bir hasar ve sorun olmadan taşındık. 1 ay sonra işyerimizi taşıyacağız ve yine Çözüm Nakliyat ile çalışacağız. Teşekkürler

 42. Jale dedi ki:

  Kayserideki evimizdeki bazı eşyaları Akçay daki yazlığımıza götürecektik. Çağdaş Nakliyat ile iletişime geçtim ve eşyalarımız güzelce paketleyip zarar görmeden Akçay’a taşıdılar. Daha ne isteyebilirim ki teşekkürler

 43. ŞEYMA dedi ki:

  Yalnız yaşadığım için taşınma sırasında taşıma şirketleri hep eşyam az diye özensiz taşıdılar. Gardrobum bu taşımalar sırasında kırıldı ve taşıma şirketi hiç sorumluluk kabul etmedi. Oysa Çağdaş Taşımacılık ile olan taşımamda Çağdaş taşımacılık eşyalarım az çok demeden özenli olarak paketledi ve sağlam ve kırılma dökülme olmadan taşıdı. taşınma işi olan ya da olmayan çevremdeki herkese Çağdaş Taşımacılığı tavsiye ediyorum

 44. Fikriye dedi ki:

  Annemin taşınma işi için taşınma şirketi araştırırken Çağdaş Nakliyatı buldum. Annem çok titiz olduğu için taşıma şirketinin iyi olması çok önemliydi. Çağdaş Nakliyatın eşya paketlemesi ve taşıma işinden annem çok memnun kaldı. Annem memnun kaldıysa sorun yok demektir:) Sonsuz Teşekkürler Çağdaş Nakliyat

 45. Nil dedi ki:

  Hamile olduğum dönemde taşınmamız gerekti. Hem hamileliğim hem taşınma çok zor olacak diye hayıflanırken Çzğadaş nakliyat ile nasıl taşındığımı anlamadım. Bu zor dönemimde yardımıma koşan Çağdaş Nakliyata sonsuz teşekkürler

 46. GÜLTEN dedi ki:

  8 defa taşındım 9. taşınmamı Çağdaş nakliyat ile yaptım. Çağdaş nakliyat gibi eşyalarımı düzgün ve güzel paketleyen hasarsız taşıyan bir taşıma şirketi görmedim. Bir daha taşınmayı düşünmüyorum ama taşınırsam da Çağdaş Nakliyat ile taşınırım

 47. Kayhan dedi ki:

  Arkadaşım Kayseri ye taşınacağı için taşıma şirketi arayışına girdim. Çağdaş Nakliyat ile yollarımız kesişti arkadaşıma mahcup olmayayım diye düşünürken Çağdaş Nakliyat ile taşındılar. Arkadaşım o kadar memnun kaldı ki Çağdaş Nakliyatı herkese anlata anlata bitiremiyor. Çağdaş nakliyat ile Doğru tercih yapmışım

 48. CANAN dedi ki:

  Aniden ortaya çıkan ev taşınma işimiz için arkadaşımın önerisiyle Çağdaş Nakliyat ile anlaştık. O kadar ilgili ve yardımsever yaklaşımları var ki sizin bir şey düşünmenize gerek kalmıyor. Taşınacak herkese tavsiyem Çağdaş Nakliyat

 49. ERCAN dedi ki:

  EŞYALARIMIZ KIRILMADAN TAŞINDIK TEŞEKKÜRLER ÇAĞDAŞ NAKLİYAT

 50. Sefa Gündüz dedi ki:

  Sorunsuz bir hizmet, zamanında eşyalarımı teslim ettiğiniz için teşekkür etmek istedim. Personellerinizin güler yüzlü yaklaşımı tam anlamıyla sizi yansıtıyor. Tekrar arayacağım

 51. mert gürbüz dedi ki:

  Çağdaş nakliyattan çok memnun kaldık. İlk baştan itibaren sürekli iletişimdeydiler. İlgilerinden alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 52. aslı tecer dedi ki:

  Tam da dedikleri saatte geldiler ve kısa sürede işlerini tamamladır. Taşınma işlemi sırasında da sürekli irtibat halindeydik. Memnun kaldım.

 53. esin tuna dedi ki:

  Fiyat konusunda kesinlik çok uygunlar. Sorunsuz bir taşıma süreci yaşadığımız için çok memnun kaldık. Tekrar teşekkür etmek için yazdım.

 54. cihan tunalı dedi ki:

  Çağdaş nakliyat Zamanlama konusunda gayet iyiydi. Paketleme işinde de çok iyiler. Montaj konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadık

 55. çağdaş kayalar dedi ki:

  Çağdaş nakliyata çok teşekkür ederim. İlgili ve güler yüzlü çalışanları var. Eşyaları taşırken hiçbir zarar vermedikleri gibi tam da istediğimiz zaman diliminde taşınma işimizi bitirdiler.

 56. Nalan tüzün dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat özenli ve güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdi. Yaklaşık bir yıldır hem arkadaşımın evini hem de kendi evimi taşımak için hizmet aldık.

 57. Mahper Ünlü dedi ki:

  Hem en uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet sunuyorlar. Çağdaş Nakliyat firmasını kesinlikle tavsiye ediyor. Sizlerin de memnun kalacağınıza inanıyorum.

 58. Güzide tunar dedi ki:

  Eşyalarımızı gayet güzel paketlediler ve çalışanlar da çok ilgiliydiler. Üsteelik işlerinde uzmanlar zamanlama konusunda da herhangi bir sorun olmadı. Ayrıca bizim eşyaları taşıyan ekibe özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

 59. tümer karalı dedi ki:

  Tüm eşyalarımızı sağlam ve eksiksiz ve söyledikleri zaman diliminde teslim aldık. Gayet özverili ve profesyonel çalıştıkları için de oldukça memnun kaldık.

 60. eren demir dedi ki:

  Çağdaş Nakliyatın ellerine sağlık. Özellikle bizim eşyaları getiren Ömer beye ayrıca çok teşekkürler o kadar hızlıydı ki ben bile şaşırdım! İlgili ve işlerinin uzmanı olan personellere sahipler.

 61. elif gündüz dedi ki:

  Oldukça efendi çalışanlarıyla sorunsuz tertemiz bir taşınma gerçekleştirdiler. Daha önce de çok sayıda nakliye firması ile çalışmıştım. Fakat gerçekten böyle düzgün çalışan bir nakliyat firmasıyla ilk kez karşılaşıyorum.

 62. özel karaman dedi ki:

  Çağdaş çalışanları alanlarında uzman olan kişilik olarak da terbiyeli güzel insanlar. Kısa zamanda kırmadan dökmeden eşyalarımızı tam da istediğimiz gibi taşıdılar. Çok ama çok teşekkür ederiz.

 63. berrin hanlı dedi ki:

  Daha önceden anlaştığımız gibi eşyalarımızı taşıdır. Biz kendi eşyalarımızı önceden kutulara hazırlamıştık zaten. Onlar da büyük mobilyalarımızı ve beyaz eşyalarımızı güzelce paketleyip taşıdılar.

 64. yusuf kaya dedi ki:

  Eşyalarımızın tamamını düzenli bir şekilde toparlayıp kamyona yerleştirdiler. Çok özenli davrandıkları için hiçbir sorunla da karşılaşmadık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 65. taner ulus dedi ki:

  Ev eşyalarımızın tamamını hatta avizeleri ve büyük bir gardırobumuzu titizlikle söktüler, sonra taşıdılar. Taşıdıktan sonra da tüm eşyalarımızı tekrar birleştirdiler.

 66. Suna arpacık dedi ki:

  Son derece dakik ve hızlı bir şekilde eşyalarımızı taşıdıkları için çok teşekkür ederiz. Yine eşyalarımızı belirlenen yerlere söyledikleri zaman dilimi içerisinde getirdiler.

 67. İsmail kılınç dedi ki:

  Çağdaş nakliyatla çalıştık çok da memnun kaldık. Buradaki arkadaşlar kibar ve bilgiliydiler. Anlaştığımız fiyat üzerinden işimiz tam da zamanında tamamlandır. Çok memnun kaldığımız için tavsiye ediyoruz.

 68. Ali şenli dedi ki:

  Zamanlama, ilgi ve alakada süperler. Tabi ki taşımda da mükemmel bir şekilde hizmet sunuyorlar. Bundan dolayı da işlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar.

 69. zuhal ünalan dedi ki:

  Zamanında taşıma işlemi gerçekleştiler. Yine çalışanlar özverili insanlar. Ayrıca çalışkanlar ve, montaj konusunda da kusursuz bir hizmet sundular. Teşekkür etmek amacıyla yazıyorum.

 70. damla karaman dedi ki:

  Şimdiye kadar sektörde isim yapmış firmalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı firmayla iş yaptım. Yine pek çok taşıma yaşadım, ev taşıma denilen yorucu bir işi bu kadar kolay yapan bir firma daha görmedim.

 71. şirin evli dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat anlaştığım şimdiye kadar ki en pozitif taşınma deneyimini yaşattı. Hem fiyat olarak hem de zamanında gelip verimli hizmet sunmak konusunda iddialılar. Yine hızlı bir paketleme ile özenli çalışanlarıyla takdir topluyorlar.

 72. Derya sedalı dedi ki:

  Eşyalarımızı taşırken ehemmiyet vermelerinden dolayı memnun kaldım. Ayrıca düzgün ve samimi iletişimleri de bizleri olumlu etkiledi. Son olarak taşınma süreci yaşayan herkese tavsiye edebileceğim bir firma olduğunu söyleyebilirim.

 73. selin alnıaçık dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat taşındıktan sonra etrafı tertemiz bırakmışlar. Ben yoktum evde. Ama geldikten sonra iş disiplinlerine hayran kaldım.

 74. senem konukçu dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat çalışanları tertipli arkadaşlar. Oldukça özenli bir çalışma ortaya kodular. Bence kesinlikle sorunsuz ve güvenli bir hizmet sunuyorlar.

 75. deniz elmalı dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat Ömer ve Orhan beylere teşekkürlerimi iletiyorum. Hem güvenli hem dee hızlı ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler. Teşekkürler.

 76. İsmihan öznur dedi ki:

  Kolay kolay buralara yazmam. Ama Çağdaş nakliyattan memnun kaldığım için yazmak istedim. Kesinlikle taşınacak olanlara bu firmayı tavsiye ediyorum. Süper iş çıkardılar.

 77. İlhan şenlik dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat çalışanları işinin uzamanı, güler yüzlü ve anlayışlı insanlar. Yine yüzde yüz müşteri memnuniyeti için çalıştıkları da çok açık. Disiplini de çalışıyorlar.

 78. Gönül ayan dedi ki:

  Taşınma işimizi istediğim zamanda ve özenle yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da taşınacağım zaman hangi firmayla çalışacağım da belli oldu. Bir daha görüşmek üzere.

 79. ferdi genç dedi ki:

  Kısacası mükemmel bir hizmet! Firma gerçekten olabilecek en sonucu alabileceğiniz işletme olarak tanımlanabilir. Neden mi? Çünkü ben memnun kaldım. Arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum

 80. zülal karamanlı dedi ki:

  Tam anlamıyla işlerini harika yapıyorlar. Eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi. Firmayla iletişim konusunda bir sıkıntısı olmadı. Bundan sonraki işlerinde de başarılar diliyorum.

 81. osman yalın dedi ki:

  Genel anlamda fena değildi! Hatta normal standartların çok üzerinde hizmet sunan bir firma. Bundan dolayı da aldığı ücreti fazlasıyla da hak ediyorlar.

 82. osman ercan dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat söz verdiği günde tam vaktinde sabah erkenden geldikleri gibi eşyalarımızı da sorunsuz bir şekilde taşıdırlar. Oldukça hızlı bir şekilde eşyalarımı paketlediler. Üstelik sağolsunlar montaj konusunda da yardımcı oldular.

 83. Sefa Develi dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat ile geçen hafta eşyalarımı taşıttım. Mutfak eşyalarımda ve diğer eşyalarımda tek bir kırık bile olmadı. Firma sahipleri de son derece ilgiliydiler. Teşekkür etmek maksatlı yazdım.

 84. mehmet deniz dedi ki:

  Özellikle taşıyan arkadaşlar işlerinin uzmanı. Aynı zaman gerçekten çok samimi ve hassas bir çalışma ortaya koydular. Yine uygun fiyatlı bir şekilde taşıma yapma konusunda da çok cazip fiyat verdiler. Tavsiye ediyorum.

 85. kamil ildeniz dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat eşyalarınızı taşıyıp %100 ilgi ve hassasiyet gösterecek bir şekilde taşıyacaktır. Neden mi? Çünkü biz daha önce farklı firmalarla çalıştık ancak Çağdaş Nakliyat kadar kalitelisiyle daha önce hiş iş yapmamıştır.

 86. nedim karatay dedi ki:

  Bir arkadaşım, Çağdaş Nakliyat kurumsal bir firma olarak iddialı bir şekilde hizmet veriyor, dediğinde pek inanasım gelmemişti. Ama gerçekten de işlerinin uzmanıymışlar, eşyaların sorunsuz bir şekilde taşındır. Çok ama çok teşekkür ederim.

 87. leman güler dedi ki:

  3+1 evimizdeki eşyaları Çağdaş Nakliyat ile taşıttık. Tam da dedikleri vakitte eşyalarımızı aldılar. Hiçbir sorun da yaşamadık. Üstelik eşyalarımız tam 13. Kattaydı. Sorunsuz bir şekilde eşyalarım hasar görmeden taşındı. İşlerinin uzmanı arkadaşlar.

 88. şebnem güzel dedi ki:

  Evimizi 12 saatte iki farklı şehre eşyalarımızı taşıdılar. Tam da dedikleri zamanda geldiler. Bir de bana kalırsa fiyat konusunda da en cazip firma, üstelik bu fiyata eşyaların montajı da dahil. Kesinlikle bir dahaki taşınmalarımda da bu firmayla iş yaparım

 89. umut akbulut dedi ki:

  Firma çalışanların tümü saygılı insanlar. Fiyat konusunda da biraz daha indirim yapabilirlerdi. Yine de sağlık olsun, en azından söz verdikleri zamanda eşyalarımızı getirdiler. Eşyalarımızda da bir sıkıntı yoktu.

 90. harun ünsal dedi ki:

  Nakliyat işlerimiz şimdiye kadar hep sorunlu olurdu. Çağdaş Nakliyat Firmasıyla anlaştıktan sonra taşınma işleminde bir sorun yaşamadan bu işlemi yaptırabildiğimizi de gördük.

 91. hüseyin inanır dedi ki:

  Eşyalarımız fazlaydı. Nasıl taşıtacağımızı biz de merak ediyordu. Bir de yüksek katlı bir binaya taşındık. Çağdaş Nakliyat ile görüştüğümüzde tüm detayları anlattılar. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan da eşyalarımızı taşıdılar.

 92. didem sevgi dedi ki:

  Pazarlığımızı yaptıktan sonra eşyalarımızın ne zaman taşınacağı konusunu netleştirdik. Sonrasına da eşyalarımız için nasıl bir izlenileceğine birlikte karar verdik. Asansör kullanmamızı önerdiler. İyi ki de önerdiler bu sayede eşyalarımızı hızlı bir şekilde araçlara yerleştirdiler. Sonrasında da tam da söyledikleri saatte eşyalarımızı taşıdılar.

 93. ılgaz uğur dedi ki:

  Eşyalarımızın paketlenmesinden tutun da araçlara yerleştirilmesine varıncaya kadar sorunsuz bir hizmet sundular. Bir de zamanında eşyalarımı getirdikleri için memnun kaldık.

 94. pelin kalem dedi ki:

  Çağdaş Nakliyat firmasını önceden tanımazdım. İnternetten araştırma yaptım. Sonrasında onları aradım. İyi ki de aramışım. Çünkü hizmetlerinden memnun kaldım. Bundan sonra da çalışacağım nakliyat firmasını da bulmuş oldum

 95. ildeniz karacı dedi ki:

  Fiyat açısından da sundukları hizmet açısından da süperler. Bundan dolayı kesinlikli Çağdaş Nakliyat firması tavsiye ediyorum. Yalnız nakliyat işlemi öncesinde pazarlık yaparsanız, mutlaka bir güzellik yapacaklardır.

 96. güngör hakan dedi ki:

  Kesinlikle profesyoneller, işlerinin hakkını vererek yapıyorlar. Bizim ev 5+1 di. Ona göre düşünün eşyalar da çok fazlaydı. Ama herhangi bir sorun yaşanmadan eşyalarımızı taşılar.

 97. funda ada dedi ki:

  Hızlıdıylar, hızlı oldukları kadar ilgili de davrandılar. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bir daha taşınır mıyım bilmiyorum. Ama taşınacak olursam da ilk sizi arayacağım

 98. vildan gamzeli dedi ki:

  Anlaştığımız gibi söyledikleri her şeyi yaptılar. Kesinlikle dakikler. Sözlerini de tutuyorlar. Bu alanda bana kalırsa kesinlikle Çağdaş Nakliyat firmasını tek geçerim

 99. sevgi inanç dedi ki:

  Her zaman taşınma işlerinde tavsiye edebileceğim bir firmadır. İlgili ve güler yüzlü personelleri var. Montaj ekibi de işlerinin ehli olan insanlardan oluşuyor.

 100. asya demirci dedi ki:

  Geçen hafta sonunda taşındık. Özenli davrandıklarını görünce, yorum yapmaya karar verdim. Profesyonel bir şekilde hizmet sunduklarını söyleyebilirim

 101. ismail dedi ki:

  fiyatlarınız nedir?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?